Skladové výťahy radu SL

DE JONG ponúka širokú škálu skladových výťahov na prepravu materiálu a osôb v sklade alebo distribučnom centre. Výhodou tohto radu je jeho flexibilita a možnosť umiestenia vo vnútri aj zvonku objektu. Zákazník špecifikuje svoje potreby z hľadiska prepravovaného materiálu a tovaru. Na základe týchto požiadaviek je mu nakonfigurovaný optimálny výťah. K dispozícii sú aj rôzne príslušenstvá.

Základný rad SL sa skladá z výťahov s nosnosťou 300 kg až 3 000 kg. Na výber je zo širokej škály veľkostí plošín s rôznymi možnosťami, ako sú nakladacie a vykladacie rampy, svetelné závory, automatické dvere či diaľkové ovládanie. Nakládka a vykládka tovaru je v tomto rade možná z troch strán a v jednotlivých podlažiach sa môže líšiť. Na zákazku je možné dodať skladové výťahy s neštandardnou nosnosťou alebo veľkosťou plošiny.

Pri skladových výťahoch nie sú nutné žiadne stavebné úpravy. Nie je potrebná strojovňa a pri niektorých aplikáciách ani výťahová priehlbina. V prípade zmeny dispozície alebo renovácie skladových priestorov sa dá výťah jednoducho premiestniť a upraviť podľa potreby. To je obrovská výhoda, ktorá šetrí čas a peniaze.

Výťahy sa dajú ľahko inštalovať do novej alebo existujúcej budovy. Všetky výťahy sú vybavené štandardnými bezpečnostnými prvkami a frekvenčným meničom, čo minimalizuje možnosť poškodenia tovaru počas prepravy.

Typové označenie skladových výťahov SL označuje rad skladových výťahov a číslo udáva maximálnu nosnosť. Veľkosť plošiny (kabíny) sa v tomto rade rieši individuálne a s maximálnym ohľadom na požiadavky budúceho používateľa.

DE JONG ponúka tieto typy skladových výťahov: SL300A; SL300; SL400; SL500; SL750; SL1000; SL1500; SL2000; SL2500; SL3000

Realizácia